Dlaczego mam nawracające co kilka dni/ tygodni zawroty głowy?

Witam. Mam 29 lat i od jakiegoś czasu mam nawracające co kilka dni/ tygodni zawroty głowy. Uczucie jakbym sie chciała i miała stracić przytomność. Widze i słysze normalnie tylko takie dziwne uczucie mrowienia na czubku głowy. Do tego mam wtedy bardzo zimne dłonie i stopy i uczucie całkowitego osłabienia mięśni nóg. Jakby były z waty. Martwi mnie to, gdyz nie wiem co jest tego przyczyna. Jakie badania powinnam zrobic?

Witam!
Wydaje się, że przyczyną opisanych przez Panią dolegliwości są zaburzenia emocjonalne. Nerwica może naśladować obraz każdej choroby somatycznej. Objawy z różnych okolic ciała też przemawiają za problemem emocjonalnym. Proszę skontaktować się z PZP, przebadają Panią testami projekcyjnymi i zaproponują terapię. Ew. dłuższa droga: lekarz neurolog, RM głowy, EEG, podstawowe badania laboratoryjne i w zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie.
Powodzenia
W. Łuczkowski.