Zawroty głowy, bóle w klatce piersiowej i drgawki

Witam od pięciu lat zmagam się z zawrotami głowy, kręci mi się gdy chodzę, kucam, nawet w nocy jak przekręcam się z boku na bok- wszystko wiruje. Do tego wszystkiego Pojawiają się bóle w klatce piersiowej, ból karku, uczucie jakby było mi zimno i się cała trzęsę (te uczucie zimna to tylko wieczorem przed spaniem) byłam już u kilku lekarzy i przepisują mi jakieś leki uspokajające które nic nie dają. Mam 30 lat nie mogę normalnie funkcjonować nawet nie wychodzę z domu bo się boję że gdzieś upadnę

Witam, z treści maila wnioskuję, że skoro lekarze przepisują Pani leki uspokajające wykluczają somatyczne podłoże doświadczanych przez Panią objawów. Czy któryś z lekarzy sugerował Pani wizytę u psychologa/psychoterapeuty a jeśli nie to czy może Pani poważnie pomyśleć nad takim rozwiązaniem? Jak rozumiem symptomy na tyle zakłócają Pani funkcjonowanie, że Pani życie ogranicza się do przebywania w domu. Zastanawiam się co takiego dzieje się w Pani, Pani otoczeniu, co znajduje oddźwięk w pogłębiającym się stanie izolacji od świata oraz bezustannym doznawaniu sygnałów z ciała. Proszę zatroszczyć się o siebie, Danuta Michalczyk