Ciągłe uczucie nieszczęścia, myśli o samobójstwie i obwinianie się

nawet te kilka slow ktore probowalam teraz napisac skasowalo, i teraz nie wiem juz o czym pisac, jestem w stalym stanie nieszczescia, ciagle mysli o samobojstwie ciagle mysli jak to zrobic zeby bylo szybko i poza domem, ciagle obwinianie za to ze jestem, mam za soba wypalenie zawodowe, alkoholiz mpermamentnie obarczam sie wina za wszystko co sie nie tak wydarza, obojetnie w domu czy kiedys w pracy, agresja a jakze, wszyscy sa nie tak-ale to ja jestem wszystkiemu winna!!!mam dosc!!!!

Witam, treść Pani maila jest niepokojąca, zwłaszcza informacja o ciągłych myślach samobójczych. Proszę pilnie umówić się na wizytę do psychiatry, który po zebraniu wywiadu i postawieniu diagnozy podejmie decyzję o przebiegu dalszego leczenia. W przypadku, gdy do czasu konsultacji psychiatrycznej, poczuje Pani pogłębianie się obecnego stanu psychicznego, proszę niezwłocznie zgłosić się na Izbę Przyjęć Szpitala Psychiatrycznego bądź wezwać karetkę pogotowia. Ważne jest również to, aby zadbała Pani o wsparcie dla siebie i to zarówno wśród osób bliskich, do których może się Pani zwrócić o pomoc jak i o profesjonalne wsparcie w gabinecie psychoterapeutycznym. Proszę zatroszczyć się o siebie. Danuta Michalczyk