Natrętne myśli i stany lękowe

Witam. Od jakiegoś czasu nasilają się u mnie natrętne myśli i stany lękowe. Boje się że mogę skrzywdzić, a nawet zabić swoich najbliższych. Największy lęk i wstręt wzbudzają u mnie noże, zresztą jednego zdążyłem się pozbyć, gdyż jego obraz wciąż podświadomie znajdował się w mojej głowie. Błagam pomocy

Witam, proszę jak najszybciej odbyć konsultacje psychiatryczną. Jeśli nie będzie to możliwe w Poradni Zdrowia Psychicznego ze względu na długi czas oczekiwania na wizytę, proszę znaleźć gabinet prywatny bądź bezpośrednio zgłosić się do Szpitala Psychiatrycznego. W razie nasilających się obaw o brak panowania nad impulsami proszę wezwać karetkę pogotowia. Danuta Michalczyk

Dzień dobry!

Proszę spotkać się z psychologiem lub lekarzem psychiatrą. Jest możliwe odzyskanie spokoju i pozbycie się natrętnych myśli.

Pozdrawiam!

Witam. Proszę jak najszybciej udać się do psychiatry i psychologa, psychoterapeuty. Na pewno przeżywa Pani bardzo trudne chwile i jest Pani bardzo ciężko. Nie należy więc zwlekać. Pozdrawiam