Męczące myśli u 20-latka

Witam. Od jakiegoś czasu mam wrażenie że dopadły mnie męczace myśli. Mianowicie w godzinach 19-24 mam w głowie niemieckich generałów. A dokładnie grupe osób z młodosci jako oficerów jakiegoś wyimaginowanego państwa. Kiedy sie pojawiają, czuję że MUSZĘ jakoś do nich iść, bo jestem im potrzebny (drogą astralną). Grają mi w głowie pieśni wojskowe cały czas, w godzinach szczytu mam przekonanie że jestem marszałkiem wojskowym, i ze muszę sie do nich dostać. Bardzo utrudnia to funkcjonowanie wieczorem

Witam, opisywane przez Pana objawy wskazują na potrzebę odbycia konsultacji psychiatrycznej, tym bardziej, ze jak Pan pisze, bardzo utrudnia to Panu wieczorne funkcjonowanie oraz towarzyszy temu poczucie przymusu ("muszę sie do nich dostać"). Danuta Michalczyk