Słyszenie myśli i komunikowanie telepatyczne

Witam od jakiegos czasu wydaje mi sie ze potrafie sie porozumiewac telepatycznie czasami nie moge sobie z tym poradzic zastanawiam sie czy jest to mozliwe czytalem ze wiele ludzi tego doswiadcza , ze prowadzone sa badania na tym zjawiskiem zastanawia mnie tylko czy jest to mozliwe ze ktos slyszy moje mysli

Witam, z tego co Pan pisze zrozumiałam, że ma Pan poczucie, że innym słyszą Pana myśli oraz że przekonanie, że porozumiewa się Pan telepatycznie z innymi jest dla Pana przytłaczające (nie pisze Pan dokładnie, co to oznacza, że nie może sobie Pan z tym poradzić, co się wtedy z Panem dzieje, jakie emocje się pojawiają). Przy tego typu rozważaniach i przekonaniach wskazana jest wizyta u psychiatry, który po przeprowadzonym wywiadzie podejmie decyzje o dalszym postępowaniu. Danuta Michalczyk

Dzień dobry!

Niestety, nigdy w żadnych wiarygodnych badaniach nie została udowodniona umiejętność czytania w myślach, telepatii, jasnowidzenia czy innych paranormalnych umiejętności. Wiele osób ma jednak tą wiarę. O swoich wątpliwościach i podejrzeniach może Pani porozmawiać z psychologiem psychoterapeutą. Moim zdaniem, nie, z pewnością nie jest możliwe, że ktoś słyszy Pani myśli.

Pozdrawiam!