Problem kontroli umysłu

Czy specjaliści mogli by mi powiedzieć czy słyszeli o problemie zwanym kontrola umysłu ? Elektroniczne niewolnictwo ? O problemie masowego wszczepiania implantów tzw "telefony" czyli słuchawki w kanał słuchowy i mikrofon w nosie ? Czy specjaliści słyszeli o problemie zwanym na świecie jako Individual Harassment ?

Na ten temat są strony www w Sieci, zwłaszcza anglojęzyczne.
Pozdrawiam. JW

Witam, zastanawia mnie do czego odpowiedzi na te pytania są Panu potrzebne. Czy chodzi o teoretyczne rozważania, co jest potencjalnie możliwe. Czy raczej opisywane przez Pana zjawiska mają bardziej osobisty charakter i np. podejrzewa Pan, że Pana umysł poddawany jest kontroli czy też, że ma Pan wszczepiony implant? Jeśli tak jest, wskazana jest konsultacja psychiatryczna. Danuta Michalczyk