Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 2 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem kontroli umysłu

Czy specjaliści mogli by mi powiedzieć czy słyszeli o problemie zwanym kontrola umysłu ? Elektroniczne niewolnictwo ? O problemie masowego wszczepiania implantów tzw "telefony" czyli słuchawki w kanał słuchowy i mikrofon w nosie ? Czy specjaliści słyszeli o problemie zwanym na świecie jako Individual Harassment ?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Depresja a występowanie urojeń

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy występowaniem urojeń a depresją.

Problemy inwigilacji, indoktrynacji i manipulowania ludźmi jest interesującym zagadnieniem, jednak nie mieści się w regulaminowym zakresie tutejszego Forum.
Na ten temat są strony www w Sieci, zwłaszcza anglojęzyczne.
Pozdrawiam. JW

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Witam, zastanawia mnie do czego odpowiedzi na te pytania są Panu potrzebne. Czy chodzi o teoretyczne rozważania, co jest potencjalnie możliwe. Czy raczej opisywane przez Pana zjawiska mają bardziej osobisty charakter i np. podejrzewa Pan, że Pana umysł poddawany jest kontroli czy też, że ma Pan wszczepiony implant? Jeśli tak jest, wskazana jest konsultacja psychiatryczna. Danuta Michalczyk

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy