Co mogę zastosować na blizny u dziecka?

Witam Mam pytanie o kremy na blizny zanikowe, wklęsłe na twarzy, po urazie. Czy dla dziecka 3 letniego zaleca się stosowanie jakiegoś kremu, ewentualnie co jest najlepsze na tego typu blizny, czy lepiej jest poczekać i zobaczyć jak blizna się ukształtuje? Blizna ma kilka miesięcy.

Blizna kilkumiesięczna jest już starą blizną, u dzieci jednak jest duża plastyczność skóry i jest szansa że blizna będzie się zmniejszała - proponowałabym jednak stosowanie Sutriconu albo Cepanu na taką bliznę, najlepiej udać się do dermatologa aby to ocenił.