Co mogę zrobić, aby poprawić wygląd swojej twarzy?

Witam, W przeciągu ostaniego 1,5 roku pod moimi oczami pojawiły się zapadnięcia tworzące literę "U"od zewnętrznego do wewnętrznego kącika oka. Myślałam, że na tym się skończy jednak, na przestrzeni ostatniego pół roku, zauważyłam ze pojawiły mi się chomiki, a dokładniej taka lekko zwisająca skóra za kącikami ust. Gdy popatrzę na twarz lekko z boku, widzę że górna część policzków jest widocznie zapadnięta. Czy tkanka tłuszczowa ucieka mi z całej twarzy? Dodam że mam dopiero 26 lat, nie miałam większych wahań wagi i bardzo mnie to martwi, gdyż nie wyglądam korzystnie. Co mogę zrobić, zeby poprawić swój wygląd, biorąc pod uwagę mój całkiem młody wiek? Będę wdzięczna za rady.

Dzień dobry, aby zaplanować terapię podtrzymującą kondycję skóry i przeciwdziałać pogłębianiu się procesowi starzenia w pierwszej kolejności niezbędna jest wizyta kosmetologiczna. Na odległość bez oceny wizualnej, wywiadu kosmetologicznego nie jestem w stanie pomoc. Na pewno trzeba wdrożyć pielęgnację domową, bo to ona poza profesjonalnymi zabiegami również odrywa istotną rolę dla skóry.

Pozdrawiam serdecznie