Czym mogę nawilżać twarz przy emulsji dalacin t?

Czym mogę nawilżać twarz przy emulsji dalacin t i czy w ogóle mogę ?

Dzień dobry, jak najbardziej może Pani nawilżać twarz. Warto uwzględnić do tego kremy o lekkiej konsystencji, które nie będą blokowały ujść gruczołów łojowych. Nie jest wskazane stosowanie kosmetyków na bazie olejów, wazeliny, parafiny. Odpowiedni dermokosmetyk najlepiej dobrać podczas konsultacji kosmetologicznej po możliwości obejrzenia kondycji skóry. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.