Co mogę zrobić, aby przyspieszyć odrastanie włosów?

Witam, Jestem dziewczyną, mam 18 lat. Mam pytanie dotyczące włosów a dokładnie ich odrastania - kiedyś wydaję mi się iż były w lepszym stanie (były gęstsze), poza tym mama mówi mi często, że kiedyś miałam piękne włosy, że pewnie mi nie odrastają (od wyleczenia trądziku mocnym lekiem ok 1,5 roku temu) itp. Są one długie w dodatku nie wiem czy nie wypada mi ich za dużo około 30 przy myciu czasem 20 albo mniej (wydaje mi się, że to strasznie dużo nie wiem czy nie dlatego, że są długie? Podobno powodem do stresu jest gdy wypada do 100 włosów, ale ja boję się o każdy włos i dołuje mnie każda ilość, gdyż są one długie i w dodatku obawiam się, że już nie odrosną. Nie mam prześwitów, zakoli itd., ale mimo to jestem niezadowolona z ich stanu. Przy skroniach zauważyłam, że są nowe młode włosy jednak nie wiem jak jest z resztą głowy ciężko mi się jest dopatrzeć nowych może dlatego, że nie widać ich tak jak tych przy czole. Brałam już rożne witaminy, skrzypy, nawet lek specjalnie na ten problem jednak nie zauważyłam wlk zmiany. Stosuję również wcierkę z witaminy b6, spirytusu (robioną w aptece na zamówienie) (zaleciła mi ją mama z uwagi gł. na problem przetłuszczania włosów i pobudzenia mieszków włosowych). Przetłuszczanie minęło jednak efektów odrastających włosów póki co nie widzę, może dlatego, iż stosuję dopiero drugi miesiąc... Nie stosuję żadnych diet, zdrowo się odżywiam. Proszę o poradę, mam obsesję na pkt. moich włosów, stale myślę co mogę zrobić żeby było lepiej, już nie daje mi to spokoju...

Witam serdecznie,
Ilość włosów która wypada nie wskazuje na łysienie - to dla Pani dobra wiadomość.
Jednak jeżeli martwi Panią kondycja włosów, warto utrzymać stosowanie suplementów, a równocześnie wykluczyć dosyć częste przyczyny osłabienia i wypadania włosów jakimi są anemia oraz choroby tarczycy - zarówno niedoczynność jak i nadczynność. Proszę w tym celu udać się do lekarza rodzinnego, ten dobierze odpowiednie badania.
Napisała Pani że przyjmowała leki - w przypadku niektórych farmaceutyków niepożądanym działaniem może być wypadanie włosów, jednak najczęściej z czasem wszystko wraca do normy.
Jeżeli nie była Pani z tym problemem u dermatologa, może warto wziąć to pod uwagę.
Proszę również starać się włosów nadmiernie nie przeciążać kosmetykami i stylizacją, to osłabia ich strukturę.

Pozdrawiam