Co mogę zrobić, by pozbyć się tego na górnej wardze?

Witam, od około miesiąca mam coś takiego na przy górnej wardze. Były to dwa niewielkie pryszcze bardzo blisko siebie umiejscowione, była ropa jeszcze 2 tygodnie temu, ale od tego czasu nic się nie wytwarza i powinno już zniknąć jak to miało miejsce z innymi pryszczami, ale niestety nie znika. Stosowałem cuda krem jak w przypadku innych pryszczy i pomagało, a z tym nic nie jestem w stanie zrobić. Co mogę zrobić, może jest jakiś inny środek, który by pomógł mi pozbyć się tego na górnej wardze? Zdjęcie - https://imgur.com/a/AvNIg Pozdrawiam.

Dzień dobry, proszę udać się na konsultacje do dermatologa i/lub kosmetologa aby pokazać zmiany i ustalić metodę usunięcia zmian.
Pozdrawiam serdecznie