Co mogę zrobić z tym trądzikiem?

Dzień dobry, mam 20 lat i borykam się z problemem trądziku. Kilkuletnie terapie u dermatologów różnymi lekami działającymi miejscowo nie przynosiły rezultatów. Kosmetolog, u której aktualnie korzystam z zabiegów poleciła mi zrobienie badań hormonów. Proszę o interpretację wyników (badania były wykonywane 11 dnia cyklu, mój cykl trwa 28-30 dni. Estradiol 30.30 pg/ml, FSH 8.41mIU/ml, LH 12.50 mIU/ml, testosteron 0.69 ng/ml, androstendion 3.46 ng/ml, testosteron wolny 3.66 pg/ml. Proszę o odpowiedź czy te wyniki są w normie, A jeśli nie to do jakiego lekarza powinnam się udać.

Dzień dobry proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych bądź dermatologa . Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana , zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry. Jeśli będzie potrzeba do leczenia mogą zostać dołączone również zabiegi laserowe.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl