Co mogę zrobić z tymi nerwobólami po Covid?

Witam, ponad 1,5 miesiąca temu miałam zdiagnozowanego koronowirusa. Od tego czasu co kilka dni pojawiają się nerwobóle w różnych miejscach klatki piersiowej, bardzo często wędrują od lewej do prawej strony. Zazwyczaj jednak ból umiejscowiony jest w górnej części klatki piersiowej, nad piersiami i promienieje mi na gardło. Mam wrażenie przez to, że mam problemy z oddychaniem. Ból jest nagły, kłujący i czasami tak nieznośny, że wpadam panikę. Każdy lekarz stwierdził, że są to nerwobóle i oprócz ewentualnych tabletek przeciwbólowych nic więcej nie potrafią powiedzieć. Dodam, że robiłam już EKG, badania krwi związana z zakrzepica i inne związane z sercem badania krwi. Wszytsko jest w normie. Nie wiem już co to może być. Prosze o pomoc, co powinnam jeszcze zrobić.

Witam! Zmienne w nasileniu, jakości i charakterze zmiany bólowe najczęściej mają charakter czynnościowy i typowe środki p/bólowe przynoszą dość marne efekty. Można spróbować leków o działaniu na ból neuropatyczny, np. Duloxetin lub Pregabalin. Powodzenia W. Łuczkowski.