Co robić z tymi bólami po porażeniu ręki?
Witam, rok temu w trakcie prac elektrycznych poraził mnie prąd, doznałem oparzeń ręki, byłem pod obserwacją w szpitalu. Od tego czasu dokuczają mi nieznośne bóle porażonej ręki, zaburzenia czucia, drętwienie, opuchlizna. Dodam, że minął już ponad rok od wypadku. Chodzę do różnych lekarzy i nikt nie jest w stanie pomóc, a ból jest nieznośny, rehabilitacja nie pomogła. Co mogło stać się z ręką? EMG w normie, MR w normie. Pozdrawiam :)

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Przyczyny autyzmu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.
Witam! Przy prawidłowych wynikach badań pracownianych należy poważnie zastanowić się nad podłożem emocjonalnym tych doznań bólowych. Należy dokładnie zabrać wywiad lekarski, zapoznać się z posiadaną dokumentacją medyczną, dokładnie przeanalizować siłę, charakter i okoliczności występowania dolegliwości bólowych. Informacje zawarte w Pańskim pytaniu są zbyt lakoniczne i ubogie. Na neuropatyczne, neuralgiczne doznania bólowe i czuciowe bardzo dobrze działają niektóre leki p/padaczkowe i p/depresyjne. Część z nich siłą przewyższa morfinę, pomimo,że nie są narkotykami. Spróbować warto. Powodzenia W. Łuczkowski.