Co mógł oznaczać skąpy okres pomieszany ze śluzem?

Witam mam 24 lata zaczęłam miesiączkować w w wieku niecałych 13 lat. Od dziecka jestem bardzo otyła przez ostatnich kilka lat nie miałam okresu. Kilka miesięcy temu zdiagnozowano u mnie cukrzycę typ2 biorę leki na obniżenie cukru przez ostatni rok zrzuciłam sporo kilogramów. Od miesiąca współżyję. Ostatnio pojawił się u mnie okres tylko że dosyć skąpy i pomieszany że śluzem. Zastanawiam się czy to dlatego że wszystko powoli wraca do normy z powodu zadbania o swoje zdrowie czy jest to coś niepokojacego? Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Nie wiem czy kiedykolwiek była Pani u ginekologa ale warto by wykonać w takiej sytuacji dodatkowe badania np. w kierunku zespołu policystycznych jajników.