Co może być powodem uciskających bólów głowy?

Witam.Robilam badania tetnic szyjnych-obie tetnice kregowe prawidlowej szerokosci,wskazuja ucisk ze strony zmian zwyrodnieniowo wytworczychw odcinku szyjnym.Predkosc i spektrum przeplywu w obu tetnicach kregowych prawidlowa kierunek przeplywu doglowowy.w badaniu czynnosciowym stwirdzono zmiane predkosci przeplywu w obu tetnicach kregowych (cechy zaburzen w krążeniu kregowo-podstawnym).Prosze mi powiedziec czy to jest powodem bolow glowy zaczynajacy sie z tylu i ucisku do przodu.uczucie uciskania calej glowy ,zawroty./ciśnienie mam w normie.ale samopoczucie z glową okropne.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja neurologa i lub neurochirurga po badaniu Brdzie można coś więcej
Powiedzieć