Interpretacja wyników rezonansu magnetycznego głowy i mózgowia
wyniki MRI; glowa-mozgowie. drobne OGNISKO o CHARAKTERZE jamy ZLOKALIZOWANE w OBREBIE substancji BIALEJ i OKOLOKOMOROWEJ nad TRZONEM komory BOCZNEJ prawej, w SEKWENCJACH swi W obrebie ZMIANY cechy ZWIEKSZONEJ podatnosci MAGNETYCZNEJ, slabo WIDOCZNE rowniez W sekwencjach DWI, ognisko DROBNE wielkosci ok 4mm, najpewniej OGNISKO pokrwotoczne ZE zlogami HEMOSYDRENY. Innych Zmian brak. Po DOZYLNYM podaniu Srodka Kontrastowego brak ZMIAN, Hypoplastyczna lewa Tetnica Kregowa, szeroka tetnica kregowa prawa Przechodzi w Tetnice Podstawna. Zgrubienia BLONY sluzowej prawej

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie komory bocznej. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.