Wynik rezonansu głowy 33-latki

Pojedyncze niecharakterystycznedrobne ogniska położone w istocie białej okolokomorowo na wysokości rogu czołowego komory bocznej lewej. Co oznacza taki wynik rezonansu głowy? Dziękuję za odpowiedź.

Opis MRI podany: Pojedyncze niecharakterystyczne drobne ogniska położone w istocie białej okolokomorowo na wysokości rogu czołowego komory bocznej lewej.
Proszę omówić objawy z Neurologiem