Tomografia rezonansu magnetycznego mózgowia

o czym moze świadczyć taki wynik:Tomografia rezonansu magnetycznego mózgowia wykonana sekwencjami TSE, SE i GE w obrazach T1 i T2-zależnych, sekwencji TIRM, DWI i SWI. W lewym płacie czołowym podkorowo widoczne jest pojedyncze, drobne (2mm) ognisko podwyższonego sygnału w obrazach T2-zależnych i sekwencji FLAIR- niespecyficzna zmiana degeneracyjna lub podwyższenie sygnału przy przestrzeni okołonaczyniowej (prawdopodobnie zmiana bez istotnego znaczenia klinicznego). Poza tym nie stwierdza się obe

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie skończyła Pani opisu. Proponuję udać się z powyższym wynikiem do lekarza zlecającego badanie.