Co może być powodem wzrostu odczynników po dwóch antybiotykach?

W wyniku przedłużającej się infekcji górnych dróg oddechowych dostałam Zinnat-10 dni po 3 dniach od skonczenia morfologoa ob 41 crp 2,55,nastepny antybiotyk Klabax w 4 dobie ob 54 crp 3,14,rtg płuc w normie ekg tez tylko przyspieszone,co może być powodem wzrostu odczynników po dwóch antybiotykach?Powinny chyba chociaż minimalnie isc w dół?mam 31 lat,ogólny stan dobry jedynie czasem zawroty głowy i cieżko mi sie oddycha ale płuca czysta

Lek. Tomasz Budlewski

A jak z oddawaniem moczu? Proponuje poniwńie udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.