Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 0 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może być powodem wzrostu odczynników po dwóch antybiotykach?

W wyniku przedłużającej się infekcji górnych dróg oddechowych dostałam Zinnat-10 dni po 3 dniach od skonczenia morfologoa ob 41 crp 2,55,nastepny antybiotyk Klabax w 4 dobie ob 54 crp 3,14,rtg płuc w normie ekg tez tylko przyspieszone,co może być powodem wzrostu odczynników po dwóch antybiotykach?Powinny chyba chociaż minimalnie isc w dół?mam 31 lat,ogólny stan dobry jedynie czasem zawroty głowy i cieżko mi sie oddycha ale płuca czysta
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Antybiotyk

W dzisiejszych czasach antybiotyki co raz częściej stają się lekami doraźnymi, tracąc przez to swe pierwotne zastosowanie. My zaś uodporniamy się na nie, a dzieci tracą swą odporność. Kiedy więc stosować antybiotykoterapię? Na to pytanie odpowiada prof. Adama Jankowskiego.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

A jak z oddawaniem moczu? Proponuje poniwńie udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy