Jak leczyć nawroty powiększenia węzłów chłonnych?

Witam od czerwca mam powracające węzły chłonne z bólem gardła w czerwcu po lewej stronie wraz z anginą wybrałam 2 opak. antybiotyku 3dniowego potem po 2 tyg paciorkowiec z powiekszonymi węzłami chłonnymi i zinnat 10dni po kolejnych tyg zrobiłam badania krwi crp 39,10 ASo 69,4 a ob 22po 2 dniach od badania znów angina z obustronnym powiekszeniem węzłów zawsze pod zuchwą duracef 14 dni a teraz po 10 dniach z powrotem prawa strona powiekszone wezły i zaczyna sie ból gardła co robić?? 31 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć badania z krwi i koniecznie udać się do lekarza rodzinnego i następnie jak sadze do lekarza laryngologa na konsultacje