Powiększone węzły chłonne u syna

Witam Syn miał powiekszone wezly chłonne szyjne i nadobojczykowy lekarz powiedz. że są powiększone od inf. wirusowej po tygodniu zmalały mu te wezły w bad. Krew takze wskazala na inf. Wirusową Teraz mija 2 tyg. Od badania krwi i wezły sie nie zmniejszyły(te pierwsze węzły ma już 1.5 mies.) Teraz urosły nowe w dole szyi objawów infekcji nie ma tylko temp. 36.8-37.3 i w nocy się poci aż koszulke trzeba zmieniać miałw sierpniu Mononukleoze i Nie miał powiększ.Wezłów Jakie badania powinnam zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Sądzę że powinno zacząć diagnostykę od morfologii z recznym rozmazem