Co może być powodem zaczerwienienia wewnętrznej części dłoni i stóp?

Co powoduje czerwone dlonie od wewnątrz i stopy? Są takie jakby krwinki. Nie jest to egzema ani uczulenie. Na jednej dłoni mam aż pajaczki widoczne.czytalam ze pezy chorobach wątroby. Mialam ostatnio usg brzucha i wszystko było okej,tzn nie mowilam lekarzowi o tej dolegliwości ale chyba by raczej zwrócił uwagę jakby było coś nie tak z watroba? W ciazy nie jestem . 23 lata kobieta

Może to tylko taka nadreaktywność naczyniowa skóry Pani rąk i stóp. Jeśli Panią to niepokoi proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z dermatologiem.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.