Co może być powodem zaczerwienienia wewnętrznej części dłoni i stóp?

Co powoduje czerwone dlonie od wewnątrz i stopy? Są takie jakby krwinki. Nie jest to egzema ani uczulenie. Na jednej dłoni mam aż pajaczki widoczne.czytalam ze pezy chorobach wątroby. Mialam ostatnio usg brzucha i wszystko było okej,tzn nie mowilam lekarzowi o tej dolegliwości ale chyba by raczej zwrócił uwagę jakby było coś nie tak z watroba? W ciazy nie jestem . 23 lata kobieta
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Co wiesz o alergii pokarmowej u dzieci?

Sprawdź, czy tej choroby można uniknąć, np. odpowiednim odżywianiem w czasie ciąży. Z filmu dowiesz się również, czy alergia jest chorobą, z której nie można zostać wyleczonym, a także kiedy najlepiej badać dzieci pod kątem alergii.

Może to tylko taka nadreaktywność naczyniowa skóry Pani rąk i stóp. Jeśli Panią to niepokoi proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z dermatologiem.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy