Zmiana na zewnętrznej stronie dłoni

Witam mam zmianę na stronie zewnętrznej dłoni, grudka twarda, kolor sino brązowy jakby wewnątrz troszkę jaśniejsze od otoczki, wypukłą, gładkie, mam ja od jakiegoś czasu moze z 8miesuecy na początku była to tylko czarna kropka która urosła i zmieniła sie w to cos...co to moze byc?? Pozdrawiam i dzuekuje

Witam. Niestety trudno oceniać tego typu zmiany nie oglądając ich. Zmiana może mieć charakter znamienia barwnikowego, naczyniaka lub pojawić się w przebiegu niektórych chorób chorób ogólnoustrojowych. Sugeruję konsultację z dermatologiem.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl