Co znaczy zaczerwienienie na wewnętrznej stronie lewej dłoni?

witam mam problem ze skórą a dokładnie: Tydzień temu pojawiło mi sie zaczerwienienie na wewnętrznej stronie lewej dłoni i w okolicach rany na wewnętrznej, po 2dniach zamieniło sie to w takie malutkie kropki na zewnętrznej i czerwone i szorstkie pogrubienie na wewnętrznej z niespodziewanymi atakami swędzenia (drapanie nawet do 20min w kąsku), zaczeło sie to również pojawiać na drugiej dłoni i stopach. DZisiaj czerwone wypukłe malutkie kropki (mniej: wypukłe czerwone plamy do 0,5cm) zachodzą powoli na całe ciało, a ręce na dłąniach jest to tak gęste że wygląda jak chrosta. Szukałem informacji w internecie ale nie umiem tego zidentyfikować; na lewej dłoni miałem mam małą ale głęboką rane, do okoła niej widziałem to najpierw a teraz obrzar wokół rany jest strasznie pomarszczony i sie łuszczy(na lewej dłoni ta dziwna choroba jest najbardziej intensywna, a następnie na prawej. Wewnętrzna strona dłoni ma twardą szorstką i czerwoną powieszchnie . Czy ta rana może mieć z tym coś wspólnego, goi sie mi już prawie miesiąc a czysciłem ją i dawałem świeze opatrunki co dziennie ale jest to na zgjęciu palca i ciągle sie to rozłaziło

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć należy przeprowadzić badanie lekarskie. proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. lub wstępnie do lekarza rodzinnego.