Co może być przyczyną braku okresu?

Proszę o pomoc. W wieku nastoletnim miałam ogromne problemy z zapalnym trądzikiem. Żadne leczenie dermatologiczne nie pomagało. W wieku 18 lat zaczęłam mieć miesiączkę co 2 miesiące. Dostałam tabletki anty i wszystko przeszło. Prawie rok temu odstawiłam tabletki. Od 10 miesięcy nie miałam okresu. Endometrium minimalne, za dużo pęcherzyków w jajnikach, estradiol, prolaktyna, lh i fsh w normie. Co może być przyczyną braku okresu?

Aby ustalić przyczynę należy udać się do ginekologa na konsultację, bez wykonania odpowiednich badań i przeprowadzenia wywiadu szczegółowego z pacjentem nikt nie postawi diagnozy.!!!