Co może być przyczyną delikatnego brązowego plamienia?

Witam. Mam regularne miesiączki,które trwają około 4-5 dni. W zeszłym miesiącu przed okresem miałam jednorazowe brązowe plamienie, i miesiąc później, 5 dni po kolejnym okresie znów nastąpiło delikatnie brązowe plamienie. Co może być tego przyczyną? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Piotr Pilarski

Z opisu wynika, że jest to normalny okres. Jeśli ma Pani wątpliwości sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.