Co może być przyczyną i jakie mogą być skutki asymertycznych rogów czołowych komór bocznych?

Co może być przyczyną i jakie mogą być skutki asymertycznych rogów czołowych komór bocznych. Lewy szerszy od prawego, wyokrąglony. Głębokość rogów przednich komór bocznych; po prawej do 2,8 mm, po lewej 5,3 mm. Badanie 3,5 miesięcznego dziecka. Czy taki wynik jest przeciwwskazania do podanią szczepionki?

To fragment opisu badania ?... dlaczego robiono badanie, jakie , ? pełny opis?? Asymetrie komór występują dosyć często, Do interpretacji klinicznej Ważny PACJENT: objawyu, dolegliwości, stan zdrowia, stan neurologiczny
Zapraszam na pełną konsultację Pozdrawiam