Prośba o interpretację wyniku USG głowy przezciemiączkowego u 3-miesięcznego syna

Proszę o interpretacje wyniku usg głowy przez ciemie synka ma on 3 miesiące i 12 dni : układ komorowy położony pośrodkowo, nieznacznie poszerzony. Rogi czołowe komór bocznych lekko zaokrąglone, PKB 5,3 mm, LKB 6,3 m komora trzecia szerokości 2,8 mm, wym. poszerzonych rogów czołowych 35 mm Przestrzeń płynowa przymózgowa nad płatami czołowymi 2,8 - 3,4 mm. Sploty naczyniowe komór bocznych symetryczne. Zmian ogniskowych w tkance mózgowej w zasięgu sądy nie widac.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania powinien zinterpretować lekarz prowadzący w oparciu o aktualny stan kliniczny.