Prośba o interpretację USG przezciemiączkowego 4,5-miesięcznego syna
Proszę o intepretację USG przezciemiączkowego mojego syna 4,5 miesiąca, ur. w 38 tc przez cc. "Układ komorowy nieposzerzony. Widoczna asymetria komór bocznych: róg przedni gł. 5mm, róg tylko poglębiony o szerokości 19mm w przekroju podłużnym (st. po IVH?). Sploty naczyniówkowe komór bocznych bez zmian. Płynowe przestrzenie przymózgowe w normie, nieposzerzone." Nie widać po maluchu niepokojących objawów, ale wielkość 19mm trochę nas niepokoi. Proszę o opinię.

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Jeżeli po dziecku nic się nie dzieje to proszę udać się z dzieckiem i powyższym wynikiem do neurologa.