Prośba o interpretację USG 3-miesięcznej córki

proszę o interpretację Usg córki 3 m. Struktury mózgowia bez zmian ogniskowych. Przestrzenie płynowe przymózgowe nieposzerzone. Szczelina podłużna wąska i nieprzepieszczona. Układ komór bocznych symetryczny, nieposzerzony. Sploty naczyniówlowe w okolicy rogów potylicznych komór bocznych nieznacznie poszerzone, jednorodne. Komora trzecia szer. 3mm. Wskaźnik komorowo-czaszkowy w normie. Poród kleszczowy, pępowina owinięta wokół szyi, lekka asymetria prawostr., występowały sporadyczne drżenia nóg

Aleksander Ropielewski

Należy skonsultować wynik z neurologiem dziecięcym. Mam za mało danych i brak możliwości badania, aby udzielić pomocnej odpowiedzi.