Co może być przyczyną plamienia w 14. tc?

Witam. Jestem w 14 tyg ciąży. Dzisiaj rano przy oddawaniu moczu pojawiło się delikatne brązowe plamienie. 2 godziny później zaczął mnie delikatnie boleć jajnik albo okolice jajnika. W 10 tyg krwawilam z szyjki macicy, ale z ciąża było wszystko dobrze. Wyliczono ja na 9.5tyg z bijacym serduszkiem. Co może być przyczyną plamienia? Dodam że w Anglii opieka wygląda inaczej a pierwsze usg mam dokładnie za tydzień. Dziękuję za pomoc.

Trudno określić bez bezpośredniego badania. Na pewno takie plamienia nie powinny występować w czasie ciąży. Jeśli chce Pani konkretnie dowiedzieć co się dzieje musi Pani wybrać się na bezpośrednią wizytę do ginekologa-położnika.