Co może być przyczyną swędzącej wysypki na brzuchu w 5. miesiącu ciąży?

Co może być przyczyną Swędzącej wysypki na brzuchu w 5 miesiącu ciąży? Pojawiły się z nikąd małe swędzące krostki, najbardziej swędzenie dokucza rano. Dbam o higienę, nie zmieniałam ostatnio stosowanych kosmetyków.

Piotr Pilarski

Przyczyną może być alergia. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może cholestaza lub uczulenie. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa lub lekarza rodzinnego.