Co może być przyczyną swędzenia skóry?

Mam swędzenie pod skóra w okolicy łokcia na prawej ręce. Biorę nw. lekarstwa po sniadaniu fiaster 5 mg, Ransolin 0,4 mg , po obiedzie Acard 75 mg, po kolacji Atoris 10 mg, Pronoran 50 mg. Często nawet 4 tabletki wapna alergicznego nie usuwaja swędzenia. Jem potrawy zróżnicowane, rano i obiad mięsne, wieczorem nabiał, co najmniej jabłko dziennie. Co może być przyczyną swędzenia? Dziękuję serdecznie za możliwość pomocy

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy skóra na łokciu jest zmieniona? występuje tam zaczerwienienie? wysypka? grudki? łuszczenie? swędzi Pana tylko prawy łokieć? Być może to podrażnienie odzieżą. Jeśli objawy nie ustąpią radzę udać się do dermatologa.
Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.