Co może być przyczyną uczucia pełności w jelitach przy braku parcia na stolec?

Witam, Cierpie na zaparcia, moim problemem jest to ze odczuwam pelnosc w jelitach ( potrzeba załatwienia się) ale nie ma parcia na stolec, zwieracze po prostu się nie otwierają. Brałam przez kilka dni movicol 1 saszetkę dziennie, ale z wystraszenia ze nie jestem w stanie nic oddać na zewnątrz a w brzuchu sensacje- przestałam. Od jakiegoś czasu mam jakby pół biegunki naraz z zaparciem bo nie czuje tak jak przy normalnym stanie rzeczy parcia na odbytnicę. Nawet trudno opisać mi ten przypadek. Nie wiem już co robić. Czy to wina zwieraczy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne