Co może oznaczać bezsenność i zaburzenia wzroku?

Moje objawy: cierpię na bezsenność, bardzo źle się czuję -nie mam fizycznie siły, mam zaburzenia wzroku, schodzi mi skóra, "chrupie" mi w kościach - przy każdym ruchy czuję i słysze przemieszczanie się kości. Jak można połączyć te objawy? Jak choroba ma daje takie objawy? Czy to bra czegoś w organizmie? Jak to zbadać? Wszystkie badania są OK.

Witam,

jeśli wszystkie badania wychodzą w porządku myślałbym nad przyczynami psychogennymi- zaburzeniami lękowymi lub neurastenią.
Niestety nie ma badań, które mogłoby to obiektywnie potwierdzić- rozpoznanie stawia się na podstawie całości objawów oraz wykluczeniu przyczyn somatycznych

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl

Witam Panią
Jeżeli wszystkie badania są w porządku to możliwe,
że Pani objawy mają podłoże psychologiczne.
Możliwe, że źródłem Pani dolegliwości są przeżywane emocje,
stres, przemęczenie czy nerwica.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Zachęcam Panią do skonsultowania problemów z psychologiem.
Gdyby chciała Pani ze mną porozmawiać
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl