Co może oznaczać ból brzucha i biegunka po jedzeniu?

Byłam ostatnio u gastrologa ze względu na częste bóle brzucha oraz biegunki. Przepisał mi leki (2X1 Debutir, 3x1 Meteospasmyl oraz Sanprobi IBS 2X1). Tydzień był spokoju, a teraz od 5 dni miewam bóle brzucha oraz biegunki. Staram się trzymać dietę, ale nieważne co zjem, czy chleb z szynką, czy kurczaka z grilla, brzuch mnie boli i muszę iść do toalety. Nie wiem czemu tak jest, a wizytę mam dopiero w październiku. Boję się, że się odwodnię.. Jakieś rady? Mam 24 lata.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie