Co mogą oznaczać biegunki, bóle brzucha i brak apetytu?

Od 3 tygodni miewam biegunki powstaja one tylko rano 2 lub 3 razy chodzę do toalety przy tym mam ból brzucha ale po wypróżnieniu on mija. Reszta dnia odczuwam tak jakby mi się chciało iśc do toalety ale wtedy występuje zaparcie i leci malutka ilośc kału. Towarzyszy mi przy tym brak apetytu cieżko mi cokolwiek zjeśc rodzice wciskaja mi jedzenie na siłe zjem bułkę albo chleb z masłem i to jest na tyle, potem uczucie przelewania i bulgotania w żołądku a na drugi dzien wszystko zwracam w kale tak jakby resztki jedzenia, jestem mocno osłabiona nie mam ochoty na nic miewam niepokoje czasami mam przyspieszenie bicia serca tak jakbym sie denerwowała ale za chwile mija.Mierze codziennie temp. pokazuje 37 stopni tak jakby stan podgorączkowy. Byłam u lekarza rodzinnego zlecił badania ogolne z moczu ob, crp morfologia sód potas żelazo wszystko w normie. Lecz nie dostałam badania zadnego na kał i pasożyty. Po drugiej wizycie dostałam skierowanie na usg brzucha lecz termin jest odległy. Nastepnie poszłam do lekarza gastrologa od chorób wewnętrznych prywatnie ale również nie zlecił mi zadnych badań pomacał brzuch zapisał mi metronidazol metoclopramid i duspatalin nifuroxazyd no i probiotyki jestem na 3 dniu brania leków i dalej miewam biegunki z rana i brak apetytu. Niewiem co mam ze sobą zrobic proszę o poradę bo cieżko normalnie funkcjonowa niewiem do kogo sie udac o pomoc.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Z powodu braku poprawy po zastosowanym leczeniu powinna Pani udać się na ponowną wizytę do gastrologa w celu poszukiwania dalszych przyczyn Pani dolegliwości. Być może konieczna będzie diagnostyka w kierunku np. nieswoistych chorób zapalnych przewodu pokarmowego.