Częste biegunki oraz wzdęcia brzucha

Lekarz gastrolog zlecił mi wykonanie gastroskopii, często miewałam biegunki oraz wydęty brzuch, mam 32 lata , ważę 60 kg. Proszę o interpretację wyniku laboratoryjnego IgA <2 ujemny wynik co on oznacza?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani jakie konkretnie jest to badanie IgA. Sugeruję, by wynik zinterpretował specjalista, który prowadzi Pani diagnostykę/leczenie.