Niestrawności, częste bóle brzucha, biegunki i zaparcia

Witam, mam 18 lat i od prawie roku cierpię na niestrawności, częste bóle brzucha, biegunki i zaparcia, gazy. Byłam u hepatologa i gastrologa (miałam gastroskopię) ale nic nie wykryto prócz tego że mam złe próby wątrobowe na co biorę 3 razy dziennie esseliv forte. Jestem osobą z ogromnym apetytem i zawsze jestem głodna co prowadzi do tego że jem wręcz cały czas. Dziękuję z góry za pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu pokarmowego. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na ponowną wizytę do specjalisty gastrologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.