Spadki cukru i bóle brzucha po posiłku

Od ok 3 lat miewam spadki cukru poniżej 60 w okolicy 50. Najniższy miałam 32. Okresowo mam bóle brzucha po posiłku. Trafiłam z tym do szpitala. Podczas próby głodowej spadł mi cukier do 39 o ile dobrze pamiętam. Miałam oznaczną chromograninę A. Przy normie 19-98 miałam 202. Insulina 0,9 a norma 2-10. Tomografia wykazała tylko powiększone węzły chłonne w okolicy zastawki krętniczo-kątniczej i torbiela na jajniku. Czy to może wskazywać na NET? Jakie powinno być dalsze leczenie?Proszę o konkretne o

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki powinien zinterpretować specjalista endokrynolog, który prowadzi Pani diagnostykę i leczenie.