Co może oznaczać ból brzucha i częste wzdęcia?

Witam od pewnego czasu zle sie czuje a mianowicie: odczuwam ból po lewej stronie brzucha (na środku) , gazy, czeste wypróznianie około 5 razy dziennie, powieka prawego oka kilka razy dziennie ,,skacze"(skurcz) , ból w klatce piersiowej, dusznosci, kaszel zazwyczaj rano około 3 miesiecy ,ból/ucisk po lewej stronie lewej piersi, robiłam badania morrfologia wporzadku, ob troszke podwyzszone, magnez ok, żelazo nizej normy, cytologia wporzadku,DHEA-S podwyzszone, Mam 25 lat, 164 cm wzrostu, 80 kg wagi, stesujaca prace.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć