Ból po lewej stronie brzucha i gazy

Witam .Od około miesiaca mam pojawiajacy sie z lewej strony brzucha ból nie jest on nie do wytrzymania .Nie boli gdy leze na wprost w łóżku raz sie bojawia kłocie raz znika .Brałem tabletki Kreon było ok teraz znow sie to kłocie pojawia .Gdy brałem Kreon oraz Hepatil miałem odbarwione stolce teraz ostatnie dwa były w porzadku .Pojawiaja sie czeste gazy apetyt raz jest raz nie ma .Nie wiem czy to ze stresu bo boje sie ze to rak trzustki a mam 22 lata. morfologia i OBokPodwyzszony ALAT GGTP

Piotr Pilarski

W takim wieku rak jest bardzo mało prawdopodobny. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Bez zbadania nie jestem w stanie nic więcej podpowiedzieć.

Pozdrawiam.