Co może oznaczać ból brzucha u dziecka po usunięciu migdała?

Witam, Mam pytanie odnośnie córki lat 4. Tydzień temu miała zabieg wycięcia 3 migdala. Wcześniej częste infekcje gardła z kaszlem , zatkaym nos, bóle głowy w okolicy czola i nad oczami oraz bardzo duża ilość sluzo-ropy splywajacej po tylnej ścianie gardła . Po zabiegu mam wrażenie ze tej wydzieliny jest dużo więcej , do tego bardzo nieprzjemny zapach z ust, brak apetytu , bóle brzuszka w okolicy pępka , wzdęcia . Wyniki morfologii ok . Czy brzuszek może boleć od tej wydzieliny?

jedź do operatora. taki zapach to często objaw pozostałości nie usuniętego w całości migdała.Bole czoła w tym wieku to nie zatoki. Zatoki czołowe rozwijają się u dzieci dopiero po 11 tym roku życia.