Bolesność głowy a spływanie wydzieliny

Witam. Od prawie 3 tygodni mam bardzo silne bóle głowy. Zasypiam z bólem i budze się z nim. Jest zlokalizowany w okolicy brwi i powiek , promieniuje do kości czołowej i potylicznej. Początkowo myslałam ,że to początek przeziębienia ,ale teraz widzę , że już za długo to trwa. Po tylnej ścianie gardła czuję jak spływa mi wydzielina i mam trudności z oddychaniem nosem, ale nie mam w nim wydzieliny , nie wydmuchuje nosa. Co to może być ?

Witam,

Może mieć Pani przewlekłe zapalenie zatok czołowych. Proszę udać się do laryngologa. Z domowych sposobów - niektórym pomaga nagrzewanie zatok lampą Solux. Proszę pamiętać o zabezpieczeniu oczu przed światłem.

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz