Jak leczyć i co powoduje spływanie wydzieliny po tylnej ścianie gardła?

Witam. Mam następujący problem. Od dłuższego czasu po tylnej ścianie gardła spływa mi przezroczysta wydzielina. Ponadto przy wzmożonym wysiłku, podczas wdechu powietrza do płuc zatykają mi się uszy a przy wydechu ponownie odtykają. Często też towarzyszy temu zmęczenie oczu. Kiedy doświadczam tych dolegliwości zauważam również, że mam tak jakby "zapadnięte" oczy. Nie mam pojęcia jak sobie z tym radzić. Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na przewlekłe zapalenie zatok wskazana wizyta u lek rodzinnego