Co może oznaczać ból gardła po prawej stronie?

Witam, od ponad 3 tygodni odczuwam dość silny ból gardła po prawej stronie podczas przełykania śliny, pokarmów nawet podczas picia napojów oczywiście tylko letnich nic innego nie wchodzi w grę. Początkowo stwierdzona angina ropna i antybiotyk Duracef przez 10 dni, ale nie pomógł, wymaz z gardła też nic nie wykazał, skierowanie do laryngologa, okazało się, że wycieka ropa z lewego migdałka, dwa antybiotyki 2 razy dziennie Amoksiklav Duomox dawka masakryczna, zero poprawy. Antybiotyk mam do piątku. Czy po skończeniu antybiotyku jest szansa, że on zadziałą. Jak długo to może trwać? Ból jest na prawdę okropny. Proszę o jakieś wskazówki co dalej. Dziękuję Kobieta 29 lat

Po pierwsze pisz zawsze gdzie mieszkasz ponieważ nie odpowiadam na pytania bez podania przybliżonego miejsca zamieszkania chorego. jeżeli mam pomóc to muszę wiedzieć do jakiego najbliższego Tobie ośrodka klinicznego mam Cię skierować. Proste? Po drugie jeżeli jesteś blisko mnie to mogę Cię zbadać osobiście i porada będzie pełna. Trudno rozpoznać chorobę i leczyć ją profesjonalnie przez internet.