Co może oznaczać ból kręgosłupa promieniujący do brzucha?

Witam, mam taki problem często boli mnie kręgosłup na dole po lewej stronie tak że nie mogę się schylać, do tego promieniuje ten ból do brzucha i boli jakby na okres, mam też często wzdęcia na dole brzucha i gazy często bardzo cuchnace, czego to może być przyczyną ? Jestem osobą aktywną uprawiam sport i odzyskam się normalnie, nie jadam dużo fastfoodow i jem dużo zdrowej żywności.

Lek. Katarzyna Szymczak

Na pewno wskazana kontrola u ginekologa, czy nie ma np torbieli jajnika dodatkowo badania krwi min morfologia, tsh, glukoza, jonogram oraz USG jamy brzusznej. Może to zespół jelita drażliwego?