Co może oznaczać ból nogi w okolicy pachwiny przy chodzeniu?

Często przy chodzeniu boli mnie noga w okolicy pachwiny. Nie miałam urazu. Mam 23 lata. Co taki ból może oznaczać?

Aleksander Ropielewski

Przyczyn jest wiele, najczęstsze to nadciągnięcie mięśni lub powiększenie węzłów pachwinowych z powodu infekcji. Konkretną odpowiedź mógłbym dać po przeprowadzeniu badania przedmiotowego.